Aktualnie poszukujemy?
oferty pracy

Specjalista ds. SEO/SEM

Praca stacjonarna w Andrychowie (opcjonalnie hybrydowo).

Zakres obowiązków:

  • analiza SEO, tworzenie strategii działań i jej wdrażanie
  • optymalizacja stron pod kątem SEO
  • pozycjonowanie i link building
  • tworzenie raportów (Looker Studio, Analytics, itp.)
  • analiza skuteczności prowadzonych działań, jakości ruchu, optymalizacja konwersji
  • opcjonalnie - konfiguracja i nadzór nad kampaniami Google Ads

Wymagania:

  • min. 2 lata doświadczenia w działaniach SEO/SEM
  • dobra znajomość Google Analytics (GA4), Google Search Console
  • doświadczenie w pracy z Ahrefs, Semrush, Senuto lub innymi zbliżonymi
  • co najmniej podstawowa znajomość Wordpress i/lub innych silników CMS
  • podstawowa znajomość Google Ads
  • umiejętności analityczne.
  • chęć samorozwoju i ciągłego podnoszenia kwalifikacji zawodowych.

Co oferujemy:

  • stabilną pracę i wynagrodzenie
  • umowę o pracę
  • pracę w niedużym zespole
  • elastyczny czas pracy, możliwość pracy hybrydowej / zdalnej
  • możliwość rozwoju, dofinansowania do szkoleń
  • wynagrodzenie zależne od umiejętności i doświadczenia

Jeżeli czujesz, że to może być miejsce pracy dla Ciebie wyślij swoje CV!

WYNAGRODZENIE: 5 400 zł - 6 200 zł / mies. brutto

LOKALIZACJA: Andrychów (możliwość pracy hybrydowej)

WYMIAR PRACY: Pełny etat

TYP UMOWY: Umowa o pracę na pełen etat lub B2B

Wyślij CV wraz z opcjonalnie listem motywacyjnym na adres kontakt@weboski.pl

Do przesłanej wiadomości z CV dodaj dopisek: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez Weboski Marcin Mrzyk.

690 280 000 kontakt@weboski.pl